Volám sa Stefánia

 a srdečne Vás Vítam v mojom svete!


Mám 24 rokov, som študentka psychológie a fotografka. Pod menom Bálint Stefánia Photos fotím hlavne svadby, rodinky, detičky, tehuľky a portréty už 6 rokov. Pôsobím hlavne na Východnom Slovensku, odkiaľ aj pochádzam, no veľmi rada za Vami pricestujem kamkoľvek! Som kreatívna, spoločenská a vždy plná energie, na mojich foteniach prevláda veselá a uvoľnená atmosféra, plná smiechu. S klientami mám veľmi dobrý, až priateľský vzťah, a často sa okrem spoločných fotení stretávame pri káve či limonáde, a vymýšľame úžasné nápady, ako naše nasledujúce fotenie spestriť.

Milujem dobré jedlo, veľmi rada cestujem a najradšej trávim svoj voľný čas s mojou rodinou, partnerom a mojimi mačičkami.

Často fotím pri prirodzenom svetle a úžasných západoch slnka, čo sa jednoznačne odzrkadľuje aj na mojom štýle úprav v postprocese, keďže pre moje fotky sú charakteristické teplé tóny s jemným nádychom sépie.


Počas fotenia som Vašou poradkyňou, kamoškou a často aj spriaznenou dušou, preto ak si myslíte, že ste práve našli Vašu fotografku, neváhajte a kontaktujte ma.


6+ rokov

skúseností

1000+

spokojných klientov

45 +

svadobných fotení

Teším sa na spoluprácu!


V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Ak máte záujem o fotenie, vyplňte prosím kontaktný formulár.  • @balintstefaniaphotos
  • balintstefaniaemail@gmail.com
  • +421 915 366 279

Sídlo

Malé Trakany, Hlavná 44, 07642

TEL.: + 421 915 366 279

IČO: 53078080


Ateliér

Malé Trakany, Hlavná 41, 07642