GarderóbaGarderóba Bálint Stefánia Photos bola vytvorená pre ešte lepší zážitok a komfort klientiek v očakávaní, ktoré si u mňa rezervujú termín na tehotenské fotenie.

Šaty z tejto garderóby si môžu klientky vypožičiavať na dobu fotenia po predošlej konzultácií.


Všeobecné podmienky vypožičiavania šiat:

  • Pri využití služby Garderóba má klientka možnosť vyskúšať si ktorékoľvek šaty pred samotným fotením.
  • Šaty sa po skončení fotenia vracajú fotografke.
  • Všetky šaty sa ľahko prispôsobujú postave (veľkosť UNI) a v prípade veľkostných rozdielov sa dodatočne dajú prispôsobiť postave klientky.
  • Cena za službu 10€ zahŕňa skúšku šiat pred fotením a vypožičanie 1ks Vami zvolených šiat / fotenie.


5 dôvodov, prečo využiť službu Garderóba


  1. Šaty z Garderóbycielene vytvorené na účely tehotenského fotenia. Sú ľahko príspôsobiteľné Vašej postave a ich štýl, dizajn a strih je jedinečný.
  2. Dostupnosť tehotenských šiat na fotenie je na slovenskom trhu veľmi nízka. Ak by ste si chceli šaty kúpiť/ objednať, čakacia doba by pravdepodobne presahovala vo väčšine prípadov niekoľko týždňov až mesiacov.
  3. Šaty podľa vlastného výberu si môžete vyskúšať na mieste fotenia. So stylingom a doplnkami Vám rada pomôžem.
  4. V prípade kúpy by ste za podobné modely šiat zaplatili niekoľko desiatok eur. Nezabudnite, že tieto šaty nie sú vhodné na každodenné nosenie, preto by ste ich pravdepodobne nevyužili viac, ako raz.
  5. Tehotenské fotenie a vypožičiavanie šiat - všetko na jednom mieste: komfortné riešenie, aby Vám ostalo viac času na to, čo je naozaj dôležité. Doprajte si jedinečný zážitok, na ktorý budete s láskou spomínať počas celého života.

Nicole

Victoria

Stela

Julia

Margaret

Alice

Diana

Sophia

Anna

Camila

Kate